درباره ما

پارک-کلینیک باغچه ذهن

بزرگترین مرکز تخصصی رفع اختلالات کودکان در کشور

تیم تخصصی باغچه ذهن، جمعی از اساتید شاخص دانشگاه و روانشناسان رشته های تربیتی و مشاوره هستند که در حوزه کاری خود شناخته شده و مرجع به حساب می آیند. هدف از تشکیل این جمع در قالب یک کلینیک جامع, بهبود شرایط کودکان و نوجوانانی است که با انواع مختلف مشکلات یادگیری، حسی، حرکتی، رشد و مغزی روبرو هستند و یا کودکانی که والدین آنها به دنبال افزایش دقت و تمرکز و هوش کودکان خود می باشند. در این کلینیک، خدمات جامع تشخیصی، درمانی و آموزشی به مراجعان ارائه می شود؛ در ضمن باغچه ذهن مجهز به آزمون های مختلف روانشناختی است که در صورت لزوم و یا با درخواست مراجعان، برای آنها انجام می پذیرد. هدف ما بکار بردن بهترین شیوه های ممکن با عالی ترین استانداردها، آموزش و حمایت از خانواده ها و توانمند سازی آنهاست.

این مجموعه به عنوان اولین پارک-کلینیک تخصصی رفع اختلالات کودکان در کشور به ثبت رسیده است و تحت نظارت سازمان آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی آماده خدمت رسانی به خانواده ها و مراجعین محترم می باشد.

دکتر محمد حسن رادمنش، مدیر عامل باغچه ذهن

سخن مدیر عامل

رفع اختلالات یادگیری

دپارتمان شناختی و بازی درمانی باغچه ذهن با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه درمان اختلالات یادگیری و به عنوان پارک-کلینیک اختلالات یادگیری در یزد، آماده ارائه هرگونه خدمات تشخیصی و درمانی به کودکان دچار این اختلال می باشد.
اطلاعات بیشتر

کارگاه های مادر و کودک

شامل کارگاه های مادر و کودک فرشته ها، غنچه ها، رنگین کمان، هوش های هشت گانه، بازی و هیجان، بازی و موسیقی و ... می باشد.
اطلاعات بیشتر

پرورش هوش های چندگانه

یکی از اهداف این مرکز، تقویت و پرورش هوش های چندگانه کودکان شامل هوش زبانی، منطقی-ریاضی، فضایی، جنبشی-حرکتی، موسیقیایی، میان فردی و بین فردی می باشد.
اطلاعات بیشتر

پارک هدفمند کودک

محیطی جذاب و به یادماندنی در فضایی سنتی برای کوچولوها و بزرگترها شامل بازی های هوش افزایی، تمرکزی، تعادلی، حرکتی و ...
اطلاعات بیشتر

با ما همراه باشید

جهت دریافت مطالب جدید و اخبار سایت و با خبر شدن از تخفیفات باغچه ذهن، ایمیل خود را وارد کنید...