کارگاه مادر و کودک فرشته ها (گروه سنی ۳ تا ۸ ماه):

این کارگاه شامل انواع فعالیت های مناسب برای تقویت ادراکات حسی کودک از جمله ادراک بینایی، شنوایی و لامسه و همچنین مهارت های حرکتی و تعادلی نوزاد می باشد. در هر جلسه ماساژ نوزاد، بازیهای حرکتی و بازیهای ریتمیک و همراه با موسیقی انجام می شود.

 

کارگاه مادر و کودک غنچه ها (گروه سنی ۸ تا ۱۴ ماه):

این کارگاه شامل انواع فعالیت ها و بازیهای حسی-حرکتی مناسب با این گروه سنی است. این بازی ها ادراک بینایی، شنوایی و لامسه را در کودک تقویت می کند و مهارتهای حرکتی، تمرکز، تعادل و هماهنگی چشم و دست کودک را بهبود می دهد.

 

کارگاه مادر و کودک رنگین کمان (گروه سنی ۱۴ تا ۲۴ ماه):

این کارگاه شامل انواع فعالیت ها و بازیهای حسی-حرکتی متناسب با سن کودکان است. این بازی ها ادراک بینایی، شنوایی و لامسه را در کودک تقویت می کند و مهارتهای حرکتی، تمرکز، تعادل و هماهنگی چشم و دست کودک را بهبود می دهد.

 

کارگاه مادر و کودک هوش های هشتگانه (گروه سنی ۲٫۵ تا ۳٫۵ سال):

این کارگاه براساس شیوه مدارس گاردنر و با هدف تقویت انواع استعدادهای کودکان طراحی شده است. هوش های هشت گانه شامل: هوش ریاضی، هوش دیداری، فضایی، هوش موسیقی، هوش کلامی، هوش حرکتی، هوش طبیعی، هوش درون فردی و هوش برون فردی می باشد.

 


کارگاه مادر و کودک بازی و هیجان (گروه سنی ۲ تا ۳ سال و ۳ تا ۵ سال):

این کارگاه شامل انواع فعالیت های پرهیجان جهت تخلیه هیجانات منفی کودک از جمله ترس و اضطراب می باشد. همچنین شرکت در این کارگاه باعث افزایش جرأت ورزی و تقویت اعتماد به نفس در کودک می شود.

 

کارگاه مادر و کودک بازی و موسیقی (گروه سنی ۱۸ تا ۲۶  و ۲۶ تا ۳۸ ماه):

در این کارگاه کودکان همزمان از بازی، نقاشی و موسیقی بهره برده و غرق در دنیای شعر، هنر و حرکت می شوند. با اضافه شدن موسیقی به این مجموعه، ارتباطی قوی بین دنیای کودک و حواس چندگانه کودک برقرار می شود. این کارگاه ضمن بازی و هیجان لازم برای یک کارگاه کودک، از فعالیتهایی نظیر قصه گویی و بازی های خلاق هم بهره مند است.

 

 

000
خواندن 1562 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 24 خرداد 1397 16:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « بازی درمانی

About Author

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

با ما همراه باشید

جهت دریافت مطالب جدید و اخبار سایت و با خبر شدن از تخفیفات باغچه ذهن، ایمیل خود را وارد کنید...